Kadınların Dokunulmaya Duyarlı Bölgeleri

0 7

Her kadının dokunulmaya karşı duyarlı olan bölgeleri vardır ve bu bölgeler sinir uçlarının diğer bölgelere göre daha yoğun olduğu yerler olarak bilinir. Örneğin bir çok kadında duyarlı olan genital bölgedir. Bu bölgede en güçlü uyarı alanı ise klitoristir. Kadın güçlü bir orgazm yaşayacaksa bu bölgenin mutlaka uyarılması gereklidir.

Kadınların genel olarak yapıları birbirinden farklı olduğu için kendisini iyi bir şekilde tanıyan kadında nerelerden uyarıldığını iyi bilir. Bu anlamda bakacak olursak özellikle memeler, meme uçları, dudaklar ve vajinanın dokunulmaya karşı duyarlı olduğunu söyleyebiliriz.

Kadınların Dokunulmaya Duyarlı Bölgeleri
Kadınların Dokunulmaya Duyarlı Bölgeleri

Bazı kadınlar ise boynunun bir bölgesinden çok fazla uyaran alırlar. Özellikle kulak memeleri ve bacaklarının iç yüzeyleri başta olmakla birlikte karın cildini örnek olarak gösterebiliriz.

Kadın cinsel ilişkiye geçtiği zaman erkeğin ona seslendiği güzel sözler kadının da etkilenerek daha fazla uyarı almasını sağlayacaktır. Kadınlar her zaman eşleri tarafından iltifat duymayı beklerler bu yatakta da olsa aynıdır. Kadınlar cinsel yönden kendilerini ne kadar iyi tanırlarsa birliktelik anında erkeği de yönlendirmeleri sayesinde daha büyük haz yaşayacaklardır.

Bu yüzden de cinsel birleşme öncesindeki hazırlık aşamasının çok iyi değerlendirilmesi gerekir. Erkekler için konuşacak olursak onlarında kadınlarının duyarlılık bölgelerini çok iyi bilmeleri gereklidir.  Bazı kadınlarda bu uyarı bölgeleri o kadar hassastır ki erkeğin dokunmasıyla birlikte bu uyaranlar harekete geçerler.

Kadınların Dokunulmaya Duyarlı Bölgeleri
Kadınların Dokunulmaya Duyarlı Bölgeleri

Kadınların Güzellik Anlayışı

Kadınlar dünyada eşi benzeri olmayan kişilerdir. Erkeklerden en büyük farkları mantıklı hareket etmeleridir. Çünkü kadınlar ilişkilere erkekler gibi bakmazlar. Kadınlar mantıklı hareket ederek fikirlerini daha akıl çerçevesinde çözmeye çalışır.

Kadın ve erkek bir ilişkiye başladığında ise erkek doğrudan dokunmak ve iletişimi bu şekilde yapmak ister.Kadın ise duygularını fiziksel değil duyguları çerçevesinde yönlendirir. Bunun için kadın konuşarak erkek ise dokunarak iletişimden yanadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.