Evlilikte Heyecanı Artırma Yöntemleri

0 0

Evlilik konusunda uzman olan kişilere sorduğunuz da onlarında hayatta en keyif aldıkları şeyin aslında yatak zamanları olduğunu görebilirsiniz. Ama bir çoğu da aynı şeylerden ve monoton hayatlarından da sıkılmışlardır. Özellikle de evliliklerin 15. Yılından sonra çiftler genelde birbirleri için yenilikler olmasını isterler.

Eğer ki çok seviyorlarsa ve kaybetme korkuları varsa zaten aldatma gibi bir durum söz konusu olmayacağından birbirleri üzerinde farklı deneyim yaşamayı tercih ederler.

Elbette ki bunun ilk yolu eşlerin birbirleriyle olan iletişimleridir. Yani bir fikir yalnızca düşünce halinde kalırsa karşı taraf bunu anlamayacağı için mutsuz olmakta kaçınılmaz olacaktır. Buradaki önemli konu iletişim gücüdür.

Unutulmaması gereken konunun altını çizmek gerekirse siz şunu çok iyi bilmelisiniz. Siz daima aynı yatağı aynı bütçeyi ve aynı hayali kuruyorsunuz dolayısıyla siz bir yatak arkadaşı değil yol arkadaşınız.

İş yukarıda bahsettiğimiz düşüncelerde beraberinde çiftlerin birbirine olan heyecanının geride kalmasına neden olabilecektir. Ancak bazı ipuçlarını doğru bir şekilde yakalayabilirseniz o özlediğiniz ve beklediğiniz cicim aylarını da yeniden yakalamanız mümkün olacaktır.

Kısacası eşinize yalnızca yatakta zaman ayırmamalısınız onun duygularına ve düşüncelerine de önem vermeniz sizin yolun yarısını geçtiğiniz anlamını taşıyacaktır. Bunun içinde önemli olan konu nereden başlayacağınızı bilmenizden geçer.

Öncelikli olarak yapmanız gereken şey birbirinizle ilgili isteklerinizi eşinizle paylaşmanızdır. Bu hem kadının hem de erkeğin daha fazla rahatlamasını sağlayacaktır. Eğer ki söylemekten çekinirseniz ilk önce siz anlatmayı deneyin.

Evlilikte Heyecanı Artırma Yöntemleri
Evlilikte Heyecanı Artırma Yöntemleri

Emin olun bir müddet sonrasında oda cesaret bularak içini dökmeye başlayacaktır. Kendinize asla çiğnemeyeceğiniz kurallar koymamalısınız, çünkü sizin çiğnemek istemediğiniz kuralınız onun için çok önemli olabilir.

Unutulmaması gereken bir şey vardır ki hiç kimse vazgeçilmez değildir. Bu nedenle de sizin onu her an kaybedecek gibi çaba göstermeniz gerekir. Bu sayede ilişkinizde de sürekli olarak renklilik kazandırabilirsiniz.

Romantizmden hiçbir şekilde ödün vermemelisiniz bir mum ışığında yemek ya da romantik bir müzik hatta güzel bir film seçenekleriniz arasında her zaman olmalıdır.

Hayal gücünüzü her zaman kullanın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.